Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Привітали ювіляра

Загальні новини 6 Червня 2018

Середа, 6 червня, У Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства розпочалася зі святкових моментів. Керівництво та колектив управління зібралися в актовій залі, щоб привітати з ювілейним Днем народження першого заступника начальника управління Віталія Ігнатченка.

 

До вітань долучилися Голова Сумської обласної ради Володимир Токар, депутат Сумської обласної ради Петро Нечмоня та керівник Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон» Володимир Кононенко.

 

Урочистості відкрив начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець: «Сьогодні у нашому колективі свято. Дозвольте від імені всіх вас і від себе особисто привітати з ювілейним Днем народження професіонала з Великої літери, мудрого керівника, колегу і просто чудову людину – першого заступника начальника Віталія Віталійовича Ігнатченка. Роботі у лісовій галузі Сумщини він присвятив майже 40 років свого життя. Починав з майстра лісу, нині, вже понад 15 років працює на високій керівній посаді. Завдячуючи його професіоналізму і відповідальності, промислова діяльність у системі роботи наших підприємств займає одні з передових позицій на теренах України. Дуже приємно, що його достойна робота відома не лише нам. Віталій Віталійович шановна людина керівництвом області».

 

Вітаючи ювіляра зі святом, очільник обласного депутатського корпусу вручив високу нагороду – Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня та передав вітання від губернатора області Микола Клочка і вручив Почесну грамоту Сумської обласної державної адміністрації.

 

До вітань долучилася решта поважних гостей та колектив управління на чолі з головою обкому профспілки Михайлом Шпаковичем.

 

Довідково: Віталій ВіталійовичІгнатченконародився 6 червня 1958 року в с. Лиски Прилуцького району Чернігівської області.

 

В 1980 році закінчив Лубенський лісовий технікум за спеціальністю «лісове господарство» – технік лісового господарства;

 

В 1988 році – Брянський технологічний інститут – інженер лісового господарства.

 

Трудову діяльність розпочав в 1980 році майстром лісу Новодмитрівського лісництва Краснопільського лісгоспзагу (нині державне підприємство «Краснопільське лісове господарство).

 

В Краснопільському лісогосподарському підприємстві пропрацював 20 років, був майстром лісу, помічником лісничого, інженером по реалізації. З 1990 року – головний інженер підприємства.

 

В 2001 році був переведений на посаду головного інженера об’єднання «Сумиліс», а в 2005 році призначений заступником начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, з 2006 року – перший заступник.

 

Відмінник лісового господарства України, Заслужений лісівник України.

 

Шановний Віталію Віталійовичу! Весь численний колектив сумських лісівників долучається до вітань з нагоди Вашого ювілею!

 

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та достатку, миру і злагоди. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а віра, надія та любов завжди будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

 

Нехай доля дарує Вам ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років життя, щедрих і багатих на добро.

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ