Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Середино-Будські лісівники ділилися досвідом роботи з Глухівськими колегами

Загальні новини 5 Червня 2020

Обмін практичним досвідом роботи займає чільне місце у діяльності сумських лісгоспів. Днями Середино-Будське підприємство відвідала делегація глухівських лісівників.

Розпочалися відвідини у центральній садибі лісгоспу з зустрічі з директором Олександром Плужниковим. Делегацію Глухівського лісгоспу очолював головний інженер Василь Бор.

Головною метою поїздки було вивчення практичного досвіду середино-будських лісівників у організації роботи з переробки деревини, де вони, маючи практично рівноцінні можливості, а у плані логістики і менш привабливі, суттєво передують. Глухівчан цікавила продуктивність використання обладнання для поглибленої переробки деревини, норми витрат круглого лісу з розрахунку на 1 кубометр випущеної продукції, собівартість продукції, наявність споживачів, адже логістика підприємства, дійсно, досить незручна. Та багато інших питань, включаючи організацію роботи з переробки деревини місцевими підприємцями, які працюють з лісгоспом на договірних засадах. Саме про це у своєму вступному слові розповів Олександр Плужников. То ж, збагатившись теоретично, відвідувачі приступили до практичної частини.

Супровід делегації по запланованим об’єктам здійснював головний лісничий Середино-Будського лісгоспу Іван Степаненко.

Глухівські лісівники оглянули матеріально-технічну базу гаража, цеху переробки деревини та нижнього складу при станції “Зернове”. Ознайомились з організацією управлінської роботи в лісгоспі та структурних підрозділах.

У ході відвідування глухівські колеги мали змогу поспілкуватись з керівниками підрозділів, обговорити професійні питання, проблеми тощо. На черзі – впровадження запозиченого досвіду у практику своєї діяльності.