Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Середино-будські лісівники запрошують за новорічними атрибутами

Новини лісгоспів 25 Листопада 2020

У Середино-Будському лісгоспі розпочали продаж головних атрибутів новорічного свята – новорічних деревець.

Зазвичай хвойні красуні середино-будських лісівників користуються чималим попитом, адже вони вирощені на спеціальних плантаціях, або заготовленні без будь-якої шкоди для природи під час лісогосподарського заходу – освітлення, а тому всі вони екологічно чисті.

«Технологія вирощування дерева тривала і копітка. Все починається із збирання насіння, потім його висіву і лише потім вирощені сіянці висаджують на спеціально відведених плантаціях», – ділиться директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Як правило, заготівля новорічних деревець проводиться залежно від заявок торгівельних організацій та споживачів. У планах лісгоспу на цей рік реалізувати близько трьох тисяч хвойних.

Придбати можна буде як сосну звичайну, так і ялинку потрібної висоти. Для цього в кожному лісництві та на центральній садибі лісгоспу організовано спеціальні торгівельні майданчики – ялинкові базари.

«Такі умови створені для того, щоб покупець міг прийти і зробити свій вибір. У передноворічний період буде організовано виїзну торгівлю новорічними деревцями на місцевому ринку», – говорить директор.

Деревця середино-будських лісівників маркуються самоклейними етикетками. Вони мають індивідуальний номер та штрих-код, який є в системі електронного обліку деревини. Також туди вносять дані щодо постачальника, його підпорядкованості та форми власності. Ці засоби розриваються при спробі їх зняття, тому використатати таку етикетку повторно практично неможливо.

Ціни на новорічне деревце коливаються від його вистоти:

Висота до 1 м – 42 грн.;

1,1-1,5 м – 48 грн.;

1,6 – 2,0 м – 54 грн.;

2,1 – 3,0 м – 60 грн.;

3,1 та більше – 84 грн.;

Оптова партія новорічних ялинок (100 шт.та більше) – 50 грн. будь-якої висоти.

По питанням придбання новорічних ялинок можна звернутися за телефоном:

+380675425369 – відділ маркетингу;

0545171049 – відділ маркетингу;

+0545171349 – лісовий відділ.

Середино-будські лісівники закликають громадян не порушувати законодавство та купувати лише марковані новорічні ялини, адже за незаконно зрубані новорічні дерева на порушника чекатиме відповідальність!