Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Середино-Будський лісгосп відвідали вихованці оздоровчого табору «Світанок»

Новини лісгоспів 29 Червня 2021

З чого починається життя лісу, хто такі лісівники і як необхідно себе у лісі поводити, – про це, та ще багато цікавого з лісівничих буднів дізналися вихованці літнього табору «Світанок» Середино-Будського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №2, завітавши днями на екскурсію до Середино-Будського лісгоспу.

У лісгоспі завжди раді подібним візитам, адже саме з дитячого віку потрібно прививати любов до природи, вчити берегти навколишнє середовище та бачити прекрасне навколо себе.Тому розповіли і показали дітлахам все, що могло б їх зацікавити.

Провела екскурсію інженер лісових культур лісгоспу Марина Книрик. Від досвідченого лісовода діти почули про процес заготівлі насіння та вирощування сіянців. Дізналися, як та для чого вирощують ліс, хто за ним доглядає і охороняє, і що виготовляють із деревини. Також діти мали змогу побачити парничок, де вирощуються декоративні рослини, цех переробки деревини, котельню та оздоровчий комплекс з тренажерами.

«Приємно, що дітки орієнтувалися в темі і давали відповіді на зустрічні запитання. Одна маленька учениця сказала : «Тут все таке велике та цікаве! Скільки ви це все будували?», – поділилася враженнями від зустрічі з дітлахами Марина Книрик.

І дійсно, скільки людської праці вкладено в те, що сьогодні є на підприємстві. Позитивні результати роботи лісгоспу – це спільна, наполеглива праця всіх працівників дружного колективу середино-будських лісівників.

У завершенні екскурсії дітей традиційно ознайомили з правилами поведінки в лісі танаголосили на необхідності дбати про збереження лісів від пожеж й дотримуватись правил лісового етикету.