Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Шосткинські лісівники провели навчання з пожежогасіння

Новини лісгоспів 28 Квітня 2021

У вівторок, 27 квітня, шосткинські лісівники разом з черговим караулом Шосткинської четвертої пожежно-рятувальної частини провели спільні навчання по тактиці гасіння лісових пожеж.

У ході навчань були проведені заходи на оперативність реагування на сигнал про виникнення загорання і прибуття на місце події.

Для гасіння залучали автомобіль лісопожежної станції лісгоспу та 1 одиницю спеціальної техніки 4-ї пожежно-рятувальної частини.

«В Шосткинському районі ліси першої категорії небезпеки – хвойні. Для нас вірогідність виникнення займання в лісових масивах актуальна повсякчас. Незважаючи на те, що всі заходи щодо недопущення загорання проводяться неухильно та систематично, сумна статистика локальних пожеж щорічно поповнюється новими випадками. Масове залучення підрозділів під час навчань дозволяє координувати всі дії та їх узгоджувати. Тож про доцільність проведення подібних навчань говорити зайве. Щиро сподіваємося, що наші зустрічі з вогнем у лісі обмежаться протипожежними навчаннями. Тому закликаємо громадян не нехтувати правилами безпеки поведінки в лісі. Адже необачно кинутий недопалок, іскра від багаття, пустощі з вогнем можуть стати причиною масштабних лісових пожеж, які надзвичайно важко ліквідувати» – відзначив головний лісничий Петро Балабон.