Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

«Совенятко» долучилось до щорічної Всеукраїнської акції «Годівничка»

Загальні новини 29 Листопада 2019

В учнівському лісництві «Совенятко» стартувала щорічна Всеукраїнська акція «Годівничка». Першими до неї долучилися учні 2-В, 5-А та 5-Б класу.

«Ці учні ще маленькі, тому не можуть бути членами учнівського лісництва, але вже готуються ними бути. Вони виготовляють годівнички, приносять смаколики. Вже й сьогодні на подвір’ї школи підготували для пернатих друзів поживу, бо з понеділка синоптики прогнозують похолодання», – говорить директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник учнівського лісництва «Совенятко» Вікторія Зеленська.

«Цю Акцію започаткував ще у 2009 році Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Вона має широке просвітницьке та практичне спрямування. Ми є її активними учасниками, бо це сприяє вихованню у дітей ціннісного ставлення до птахів. Для учнів 3-Б старшокласники провели майстер клас по виготовленню годівничок. А сьогодні, у тематичний день птахів, особисто мала честь проводити заняття з даної тематики з учнями 2-А, 2-В та 3-Б класів», – продовжує Вікторія Зеленська.

Заняття з допитливими орнітологами пройшли у Роменській школі в новому кабінеті лісу та екології учнівського лісництва «Совенятко». Облаштованому цього річ за допомогою шефів – Роменського лісгоспу.

Діти ознайомилися з експонатами та довідковою літературою про пернатих, грали в еко-ігри, а ще здогадалися, чому в кабінеті так багато сов – символу учнівського лісництва «Совенятко».

То ж, хвилюватись не варто, нинішнім «Совенятам» підростає достойна зміна!

За матеріалами Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

 прес-служба ДП «Роменське ЛГ»