Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісівники підбили підсумки трудового суперництва

Загальні новини 16 Липня 2019

Підсумкова у ІІ кварталі колегія Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства традиційно визначила переможців трудового суперництва.

ЇЇ засідання відбулось у п’ятницю, 12 липня, на базі Середино-Будського лісгоспу. Головним питанням повістки денної стали підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств управління у І півріччі 2019 року. Про це доповів заступник начальника управління Євген Фролов.

За підсумками комплексу лісогосподарської та фінансової діяльності й визначали переможців трудового суперництва. Наказ про це озвучив голова обкому профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович.

Переможцем трудового суперництва став Тростянецький лісгосп (директор Віктор Зубко). Останніми роками підприємство стабільно утримує свої позиції у трійці кращих. Лісгосп відзначається відмінною культурою виробництва, високою якістю лісових насаджень та розвитком рекреаційної діяльності. На сьогодні Тростянецька база «Лісовичок» стала улюбленим місцем відпочинку тисячам відпочиваючих. А Литовське лісництво, на території лісового фонду якого і знаходиться ця рекреаційна ділянка, потрапило до трійки кращих у Всеукраїнському конкурсі «На краще лісництво». Про це, вручаючи директору підприємства Віктору Зубку вимпел переможця, зазначив начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

На другій сходинці підсумкової таблиці розташувався переможець трудового суперництва І кварталу цього року Сумський лісгосп (директор Микола Сороколіт).

Третє місце здобув Краснопільський лісгосп (директор Віктор Мороз).

Прес-служба Сумського ОУЛМГ