Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісівники виконали план по відтворенню лісів на 118%

Загальні новини 25 Жовтня 2018

«Сумські лісгоспи спрацювали понад план за всіма видами лісогосподарської діяльності», – про це повідомив начальник відділу лісового господарства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Омельченко.

 

«За 9 місяців 2018 року державними лісогосподарськими підприємствами управління проведено відтворення лісів на площі 1053 га, що становить 118% до плану. Догляди лісових культур і захисних насаджень проведено на площі 10513 га, що складає 139% до запланованого обсягу. Доповнення лісових культур і захисних насаджень проведено на площі 1349 га та створено 32,3 га плантацій новорічних ялин», – повідомив начальник відділу.

 

Нині триває збір насіння лісових порід, висів розсадників, підготовка грунту під посадку лісу у наступному році.

 

«За 9 місяців лісгоспи заготовили близько чотирьох тонн насіння лісових порід – це сосна, осика, вільха тощо, в кінці вересня було розпочато збір насіння жолудя. Нині, впродовж жовтня, йшов активний збір насіння дуба і наші підприємства встигли заготовити понад 50 тонн жолудя», – сказав Анатолій Омельченко.

 

На підприємствах триває підготовка до весняної лісокультурної кампанії 2019 року. Вже посіяно 9,2 га лісових розсадників, що складає 132% планового обсягу.

 

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ