Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісівники ділилися досвідом роботи

Новини лісгоспів 17 Червня 2016

alt

На Сумщині відбувся виїзний навчальний семінар для групи слухачів «Укрцентркадриліс». Цього разу сумські лісівники ділилися своїм досвідом роботи з головними лісничими державних лісогосподарських підприємств України.

Семінар проходив на базі Конотопського та Тростянецького лісгоспів Сумського ОУЛМГ. З діяльністю підприємств учасників семінару познайомив головний лісничий Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха та директори підприємств Леонід Бут (директор ДП «Конотопське ЛГ») і Віктор Зубко (директор ДП «Тростянецьке ЛГ»).
«Ми спланували роботу семінару таким чином, щоб його учасники мали повну картину того, як сумські лісівники доглядають за лісом: від сіянця до стиглого лісу. Та, на жаль, з-за дощових погодних умов побували не скрізь, де планували», – підвів підсумок виконанню плану роботи семінару Олександр Товстуха.
Відтак, учасники семінару ознайомились з роботою Конотопського лісгоспу, де відвідали енергетичний комплекс, що працює на відходах лісопиляння, побували на лісопожежній станції, оглянули систему відеоспостереження за лісовими масивами, яка вважається найбільш досконалою серед підприємств управління та побували на захисних насадженнях, створених на малопродуктивних землях  в Бочечківському та Новомутинському лісництвах лісгоспу. Завершилось  відвідування Конотопського лісгоспу показом вольєрного господарства та біокомплексу.
Знайомлячись з роботою Тростянецького лісгоспу, учасники семінару побували  в головній садибі лісгоспу, де ознайомились з практикою роботи лісгоспу по попередженню лісових пожеж, побували у базовому розсаднику підприємства, де оглянули  теплиці та шкілки декоративних та лісоутворюючих порід, а також відвідали ділянки лісових культур різних років створення.
Завершилось перебування учасників семінару на Сумщині відвідуванням родзинки Тростянецького лісгоспу – рекреаційної бази «Лісовичок», що знаходиться у мальовничому місці соснового лісу на березі річки «Ворскла».

alt
Прес-служба Сумського ОУЛМГ