Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісівники працюють на відведенні і таксації лісосік на Луганщині

Загальні новини 21 Жовтня 2021

На виконання доручення Державного агентства лісових ресурсів України три об’єднаних бригади, сформованих зі спеціалістів дев’яти держлісгоспів, що координуються  Сумським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, наразі задіяні у роботах по відведенню і таксації лісосік у підприємствах Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Першими, у період з 11 по 15 жовтня, відпрацювали п’ятиденну трудову вахту глухівські, конотопські та кролевецькі лісівники. 

Нині, у період з 18 по 22 жовтня, працюють бригади, сформовані з фахівців Свеського, Середино-Будського та Шосткинського лісгоспів. 

Після них, з 25 по 29 жовтня, готуються перейняти трудову естафету бригади з Краснопільського, Охтирського та Роменського держлісгоспів.

Нагадаємо, у 2020 році лісові масиви Луганщини охопили сильні лісові пожежі. Така стихія не могла не залишити після себе наслідків. За результатами санітарних обстежень, площа лісових ділянок, що потребують невідкладного проведення суцільних санітарних рубок,становить 23,9 тисяч гектарів.

Щоб спрацювати оперативно та скоріше приступити до ліквідації наслідків пожеж, а у майбутньому на місці згарищ створити нові ліси, і були залучені спеціальні бригади для відведення та таксації лісосік.