Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісівники привітали «Совенятко» з перемогою

Новини лісгоспів 26 Жовтня 2022

Лісівники Роменського відділення Сумського держлісгоспу привітали вихованок діючого на базі підприємства учнівського лісництва «Совенятко» (Роменська ЗОШ № 11) – учасниць Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв – з перемогою!

Таку почесну і не менш приємну місію з задоволенням виконали заступник директора ДП «Сумський лісгосп» Валентин Жерьобкін та начальник лісового відділу Сергій Івашкін.

Говорять, що приходити до дітей з подарунками завжди приємно. А ще коли така особливо урочиста нагода!

Церемонія нагородження відбулася у кабінеті лісу та екології школи, де, власне, і проходять навчальні заняття «совенят».

Переможниці Дарія Курило, Дарія Костенко та Альона Олійник отримали від лісівників цінні подарунки та солодощі.

Нагадаємо, з 04 по 06 жовтня на базі Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства проходив Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти – 2022, організований Національним еколого-натуралістичний центром учнівської молоді МОН України. Сумщину на зльоті представляло учнівське лісництво «Совенятко», яке діє на базі Роменського відділення ДП «Сумське лісове господарство».

У загальнокомандному заліку, з 18 команд-учасників зльоту, «Совенятко» (керівник учнівського лісництва Вікторія Зеленська) посіло друге призове місце!

Пишаємось нашими «совенятами» та зичимо їм нових досягнень і успіхів у вивченні лісогосподарської справи!

Й щиро дякуємо Вікторії Зеленській за підготовку дітей!