Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісозаготівельні бригади взяли участь у навчанні з охорони праці

Новини лісгоспів 18 Січня 2022

Представники лісозаготівельних бригад та майстри, відповідальні за розробку лісосік  у Сумському держлісгоспі, взяли участь у модульному навчанні з управління безпекою праці та здоров’я працівників у лісовій галузі, яке проводить журнал «Охорона праці» спільно з Держлісагенством України. 

Захід проходив в онлайн-форматі на платформі ZOOM Академії управління ризиками в системах менеджменту при журналі «Охорона праці».

Проводили навчання одні з кращих спеціалістів у сфері охорони праці: головіний спеціаліст Держлісагенства, член Ради директорів Європейського співтовариства з охорони праці Андрій Мусієвський, провідний український експерт з питань керування ризиками в системах управління, якості, екології, безпеки праці та енергоменеджменту Віталій Цопа, кандидат біологічних наук, доцент кафедри ОП та бітехнічних систем НУБІП України Тамара Білько.

Під час заняття слухачі отримали інформацію щодо охорони праці на лісосічних роботах, управління ризиками на основних робочих місцях даного виробничого процесу, надання першої долікарської допомоги у разі настання нещасних випадків та травматизму на виробництві.