Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Тростянецькі лісівники озеленили підшефний навчальний заклад

Новини лісгоспів 18 Травня 2022

Вихованці учнівського лісництва «Нескучанське», що діє на базі Тростянецького держлісгоспу, надійні помічники лісівників та активні учасники всіх природоохоронних заходів. Одна з їх улюблених весняних справ – це висадка лісу та озеленення території своєї школи. На жаль, цієї весни діти не мали змоги зробити свій практичний внесок у озеленення нашої країни. Та над своїм освітнім розвитком працювати не припиняли за будь-яких обставин.

«Лихоліття забрало в дітей можливість не лише навчатися у закладі, а й докладати зусиль до відновлення зелених легень планети – роботи у шкільному лісництві. Та лісництво не припиняло своєї діяльності, вихованці дистанційно отримують знання», – розповідає про роботу лісництва його керівник, вчитель Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Катерина Ворона.

А от дорослі, в очікуванні галасливої юрби школярів у стінах навчального закладу, намагаються зробити все для того, щоб його територія була ошатною, милувала око вишуканістю і красою.

Минулий робочий тиждень завершився в школі трудовою акцією з озеленення її території. Озброївшись необхідним реманентом, вчителі разом з лісівниками створили алею з колоновидних туй. Не забули і про лісову красуню – ялину голубу. Та особливу «шану» віддали символу незламності українського народу – калині. Їй відвели почесне місце на альпійській гірці.

Попереду ще багато планів, головне, щоб запанував мир, – говорить Катерина Ворона, – То ж щоденною відповідальною працею працюємо для наближення спільної мети – ПЕРЕМОГИ!