Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Тривають перевірки сумських держлісгоспів щодо стану готовності до пожежонебезпечного періоду

Загальні новини 23 Червня 2022

Перівірки держлісгоспів Сумського обласного  управління лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України на предмет стану їх готовності до пожежонебезпечного періоду 2022 року тривають.

У вівторок, 21 червня, перевіряючі побували у Державному підприємстві «Лебединське лісове господарство».

«Проінспектували центральну садибу лісгоспу, лісопожежну станцію, пожежну водойму на 100 м³ води, яка обладнана насосом для заправки пожежної техніки, пункт відеоспостереження по виявленню лісових пожеж, пункт зосередження пожежного інвентарю та засобів по гасінню лісових пожеж, а також документацію (накази, ДПК, схеми оповіщення, інструкції та інше). Суттєвих зауважень до роботи лісгоспу не було», – прокоментував хід перевірки директор Лебединського держлісгоспу Віталій Баранов.

Нагадаємо, починаючи з 20 червня, комісія у складі представників Головного управління ДСНС України у Сумській області, Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства та Сумського обласне управління лісового та мисливського господарства комплексно перевіряє стан готовності держлісгоспів області до гасіння лісових пожеж в угіддях підприємств та інших лісокористувачів.