Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Глухівському лісгоспі дезінфікували рекреаційну ділянку урочища «Борок» та закликають громадян не відвідувати лісові зони відпочинку

Новини лісгоспів 30 Березня 2020

Співробітники Глухівського лісгоспу дезінфікують рекреаційну ділянку урочища «Борок» Державного підприємства «Глухівське лісове господарство».

Розпочинається сезон відпочинку, тому керівництво лісгоспу вирішило провести всі необхідні заходи, що здійснюються в умовах карантину, щоб убезпечити мешканців міста від зараження вірусом COVID-19 та сезонними вірусними інфекціями. Варто зазначити, що містяни свідомо поставилися до власного здоров’я. Під час карантину вони не відвідують рекреацію.

Увага! Шановні громадяни, працівники підприємства вжили всіх можливих заходів, що залежать від них, задля збереження вашого здоров’я. Усе інше – за вами. Дотримуйтеся правил особистої гігієни; мийте руки з милом теплою водою; носіть захисні маски й окуляри; уникайте великих скупчень людей і тісних контактів із тими, хто має ознаки хвороби. Намагайтеся допомагати тим, хто знаходиться у групі ризику. За перших же симптомів хвороби звертайтеся до сімейного лікаря та ні в якому разі не займайтеся самолікуванням.

Бережіть себе та своїх рідних! Будьте здорові!

ДП «Глухівський лісгосп»