Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Конотопському лісгоспі ростиме яблуневий сад від краснопільських лісівників

Загальні новини 5 Травня 2022

«Україна завжди була уквітчана садами. Ось і ми вирішили створити яблуневий сад», – говорять працівники ДП «Конотопський лісгосп».

Тому, щоб слова і справи крокували поруч, вирішили оперативно перейти до втілення задуманого. Саджаці яблуньок елітних сортів придбали у Краснопільському держлісгоспі. Запитаєте, як саджанці з’явились у лісівників? Це додатковий напрямок краснопільських лісоводів. Їх вирощуванням займаються у Великобобрицькому лісництві. До слова, окрім широкого асортиметну саджанців яблуньок, тут можна придбати і розсаду полуниці та малини. Кілька років тому великобобрицькі лісівники «загорілись» ідеєю вирощувати у теплицях різновиди плодових дерев та кущів, і вже мають результати своєї роботи: у лісництві на кількох гектарах розсадника вже росте сад молоденьких яблуньок. Тепер такий же соковито-ароматний буде і у Конотопі.

«Ми висадили чимало яблунь. Тепер залишається подбати, щоб новостворений сад приносив насолоду не одному поколінню. А піклуватися про молоді дерева для лісівників – справа улюблена та звична», – зазначають конотопські лісівники.