Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Конотопському лісгоспі затримали «ялинкового» правопорушника

Новини лісгоспів 28 Грудня 2019

Рейдові бригади Конотопського лісгоспу проводять систематичну роботу по охороні лісових насаджень від незаконних порубів впродовж всього року, а у передноворічний період – активізують свою діяльність у кілька разів. Незважаючи на сердню ціну новорічного дерева у 70 грн., знаходяться охочі вирубати ялинку власноруч.

«Під час проведення чергового рейдування у п’ятницю, 27 грудня, рейдовою бригадою Конотопського лісгоспу у лісовому масиві Конотопського лісництва в кв. 55 в. 35 був затриманий житель м. Конотоп, який власноруч зрубав новорічну красуню у лісових культурах. На порушника був складений адміністративний протокол ст. 65 КУпАП, накладений штраф в розмірі 510 грн. і шкода в розмірі 498,33 грн.», – говорить начальник відділу охорони та захисту лісу Конотопського лісгоспу Євген Лаврик.

Наразі, у лісгоспі діє 6 рейдових бригад, у складі яких 22 чоловіки, 16 з них – це представники державної лісової охорони, решта – представники держекоінспекції, правоохоронних органів, громадських організацій та інших.

Шановні громадяни! Конотопський лісгосп попереджає, що краще купити офіційно новорічне деревце, ніж мати зіпсоване свято. Адже штраф і шкода, заподіяна лісовому господарству за незаконно зрубану ялинку чи сосну в декілька разів перевищує вартість самого деревця.

Прес-служба ДП «Конотопське ЛГ»