Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У «Лісовичку» зиму проводжали та весну зустрічали

Новини лісгоспів 22 Лютого 2018

У неділю, 18 лютого, у рекреаційній ділянці «Лісовичок» Тростянецького лісгоспу Сумського ОУЛМГ відбулось феєричне свято. Його влаштували лісівники, заручившись допомогою колективів художньої самодіяльності навколишніх громад.

Співали, танцювали, ласували гарячими млинцями та варениками – так весело і завзято відзначали тут Масляну – останню перед початком Великого Посту неділю, яку за давнім народним звичаєм жартома вважають ще зустріччю зими з весною.

Погода порадувала снігом, тому, як водиться, зиму проводжали на трійках запряжених коней. Малеча також мала змогу долучитись до катань. До їх послуг були запряжені віслючки.

Для азартних відвідувачів організатори подбали про змагання з перетягування линви, а найспритніші мали змогу випробувати свої сили в піднятті на традиційний для Масляної стовп, де знаходився головний приз свята.

Особливої святковості додавало розведене на березі річки Ворскла багаття. Колориту ж святу надавали виступи самодіяльних аматорів сцени. Їх запальні пісні та танці не залишили нікого байдужим. Захід пройшов на одному подиху – по родинному тепло, по – святковому весело і цікаво.

За матеріалами пре-служби ДП «Тростянецьке ЛГ»