Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У неділю свеські лісівники боролися з вогнем

Новини лісгоспів 13 Квітня 2020

Пожежа сталася у кварталі 64 Олинського лісництва Свеського лісгоспу. Залишене неподалік лісового масиву кострище за лічені хвилини перекинулось на лісову підстилку і розповсюджувалось далі. Бір, якому понад 80 років, міг стати сумною згадкою про людську недбалість та крематорієм для лісових мешканців.

Загоряння зафіксували встановлені у лісництві камери відео нагляду о 13.13 год. Дякуючи скоординованим діям лісової охорони лісгоспу та працівників ДСНС пожежа не встигла завдати лісу великої шкоди.

«Загоряння сталося неподалік лісництва і пожежної частини, дякуючи цьому на дорогу до місця пожежі були витрачені буквально лічені хвилини. Хлопці швидко зреагували та не допустили великого лиха. На боротьбу з вогнем були кинуті всі сили, як лісівників, так і працівників ДСНС. Пожежу загасили за 20 хвилин. Загальна площа пожежі 0,1 га. Ми вдячні працівникам ДСНС за співпрацю,  а лісовій охороні – за швидку та згуртовану роботу», – прокоментував подію директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

За два останні місяці у лісгоспі це вже третя лісова пожежа. Загальна площа пошкоджених лісових насаджень – 1,20 га.

«Прикро констатувати, але причиною пожеж є злочинна недбалість та легковажність людей, які приходять до лісу відпочивати. Попри карантинні заходи люди відвідують лісові масиви. Мало того, що вони шкодять особистому здоров’ю недотриманням карантинних заходів, так ще й завдають величезної шкоди державі такою поведінкою у лісі», – говорить директор підприємства.

Шановні громадяни! Свеські лісівники закликають не порушувати правил карантину та правил пожежної небезпеки у лісі! На вихідні дні ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА!!!

Бережіть себе! Збережемо ліс разом!