Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Роменському лісгоспі малюків дитячого садочка “Калинка” прийняли до команди юних еко-громадян

Новини лісгоспів 26 Квітня 2018

Днями майбутні першокласники та першокласниці Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, де діє одне з кращих в області шкільних лісництв «Совенятко», вихованці дитячого садочка № 7 “Калинка” побували у Роменському лісгоспі.

На підприємстві, маючи на меті залучити дошкільників до посильної природоохоронної діяльності, представники «Совенятка» провели для малюків цікаву пізнавальну екскурсію. А лісівники-професіонали поділилися з дітлахами досвідом садіння рослинок та секретами лісової справи.

Малюки дали обітницю бути достойною зміною дорослому «Совенятку», на що старші закріпили угоду зеленими галстуками, що символізували вступ до команди юних еко-громадян.

«Зелений галстук символізує собою ліс, любов і бережливе ставлення до всього живого, що нас оточує. Ми розповіли діткам про те, як посильно вони можуть піклуватись про ліс і лісових мешканців. Звісно, що в такому віці, як вони, перше, що вони пообіцяли робити – це не шкодити природі.
Тепер наші майбутні першокласники повноправні еко-громадяни, бо мають на своїх грудях зелені галстуки», – говорить керівник шкільного лісництва «Совенятко», директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Вікторія Зеленська.

За інформацією Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11