Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Середино-Будському лісгоспі лісокультурна кампанія у розпалі

Новини лісгоспів 7 Квітня 2021

Подарувати життя лісу, створюючи нові насадження, та забезпечити постійний догляд за ним – основне завдання працівників лісового господарства. Тому, як тільки весняне сонце почало дарувати перше тепло, у Середино-Будському лісгсопі закипіла робота з садіння лісу.

«Першим етапом є проектування майбутніх насаджень. Це відповідальна справа. Адже необхідно передбачити відповідність проектованих лісових порід типам умов місцезростання, змішування головних та супутніх порід, введення до складу лісових культур чагарників та плодових дерев, протипожежних бар’єрів», – говорить головний лісничий Середино-Будського лісгоспу Іван Степаненко.

У цьому році лісгосп планує відтворити 75 гектарів лісу. Висаджуватимуть сіянці, вирощені у власних розсадниках з власного насіння. Тому якісним садивним матеріалом лісгосп забезпечений у повному обсязі.

« На сьогодні вже висаджено 48000 тисяч сіянців на площі 10 гектарів, і це лише початок. Весь наступний обсяг робіт з садіння лісу буде виконано в стислі терміни, адже кожен росточок повинен потрапити у вологу землю», – продовжує головний лісничий.