Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Середино-Будському лісгоспі підбили підсумки Дня охорони праці

Новини лісгоспів 10 Травня 2017

«Безпека праці працівників – це питання номер один для кожного керівника. Тому, на виконання наказу Сумського ОУЛМГ “Про проведення у 2017 році Дня охорони праці” ми розробили ряд відповідних заходів та визначили організаційний комітет з підготовки та проведення зазначеного заходу у лісгоспі», – повідомив директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Кожне з восьми підрозділів підприємства поставилось до виконання намічених заходів з особливою ретельністю. Були оформлені куточки з охорони праці, присвячені Дню охорони праці. Проводилась робота по закупівлі спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту. Значна увага була приділена вивченню довідкових матеріалів із зазначеної тематики.

«Комісією лісгоспу було проведено вісім комплексних обстежень стану охорони праці у структурних підрозділах підприємства, за результатами яких складено відповідні акти. Результати комплексних обстежень були використані під час підбиття підсумків заходу у номінаціях ”Кращий підрозділ”, ”Краще робоче місце” та ”Кращий працівник», – прокоментував Олександр Миколайович.

За результатами проведених заходів організаційний комітет визначив переможців у номінаціях.

”Кращим підрозділом” визнано Зноб-Новгородське лісництво (лісничий Маруха О.М.) та Голубівське лісництво (лісничий Волков С.В.);

У номінації ”Краще робоче місце” визначено тракториста Зноб-Новгородського лісництва Шупик В.О.

У номінації ”Кращий працівник” переможців не визначали. Бо пересвідчились, що всі працівники підприємства працюють відповідально і якісно.

Всі номінанти були відзначені Грамотами керівництва та профспілкового комітету лісгоспу.

За матеріалами прес-служби ДП «Середино-Будське ЛГ»