Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Середино-Будському лісгоспі підтвердили сертифікат FSC

Новини лісгоспів 4 Вересня 2020

У 2018 році Середино-Будський держлісгосп пройшов сертифікацію за стандартами та критеріями Forest Stewardship Council® ( відповідності ведення лісового господарства) FSC® (Лісова опікунська рада).

Як підприємство дотримується взятих на себе зобов’язань нещодавно перевіряли аудитори ТОВ «Легалліс». За підсумками перевірки відбулась робоча нарада представників ТОВ «Легалліс» та спеціалістів держлісгоспу. На ній обговорювались проблемні питання ведення лісового господарства у відповідності з вимогами міжнародних стандартів та шляхи їх вирішення.

За висновками аудиторів робота підприємства визнана доброю і дію сертефікату продовжено.

«Це вже третій контрольний аудит. Аудитори провели ґрунтовний аналіз відповідної документації, побували безпосередньо на лісосіках, на ділянках, де проводиться лісовідновлення, проаналізували стан особливо цінних лісових ділянок, які відносяться до об’єктів природно-заповідного фонду, мають культурне чи історичне значення. Крім того, аудитори спілкувались з представниками органів місцевого самоврядування району. Адже взаємодія з місцевими громадами, інформованість населення про роботу держлісгоспу є однією з умов сертифікації», – коментує проведені роботи директор Середино_будського лісгоспу Олександр Плужников.