Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Середино-Будському лісгоспі визначили кращі структурні підрозділи з питань охорони праці

Новини лісгоспів 3 Травня 2019

28 квітня Україна відзначила День охорони праці. Зважаючи на те, що цьогорічне його святкування співпало з 100-річчям від дня його заснування, Середино-Будські лісівники присвітили цій події ряд заходів.

«У лісовій галузі багато професій з підвищеною небезпекою: верстатника, кранівники, лісоруби та ін.. Тому питання охорони праці, створення безпечного робочого місця для кожного працівника – це процес щоденної діяльності колективу підприємства. Адже це є ключовим. Сам День охорони праці – це своєрідний підсумок роботи у цьому напрямку окремих структурних підрозділів», – говорить директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

По підготовці до відзначання цього дня на підприємстві працював створили організаційний комітет, у склад якого ввійшли провідні фахівці та представники профспілки лісгоспу. Члени комітету зустрічались з працівниками підрозділів підприємства, роз’яснювали необхідність проведення роботи з безпечних умов праці, основні положення та вимоги Міжнародної організації праці в плані створення та забезпечення безпечних умов праці. А потім підкріпили теоретичні заходи практичними діями.

«У період з 22 по 27 квітня 2019 року на підприємстві були проведені комплексні обстеження стану охорони праці у всіх підрозділах та рішенням комісії були визначені переможці серед лісництв лісгоспу та інших виробничих підрозділів», – продовжує директор лісгоспу.

Цього року кращими підрозділами з охорони праці визначили Голубівське лісництво та нижній склад “Зернове”, керівники яких отримали заслужені грамоти дирекції лісгоспу.

За інформацією прес-служби ДП «Середино-Будське ЛГ»