Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Сумському держлісгоспі відбулась профспілкова конференція: колективний договір на 2022 рік укладено

Новини лісгоспів 7 Лютого 2022

У Сумському держлісгоспі відбулась профспілкова конференція, на якій підсумували виконання колективного договору за 2021 рік та прийняли колективний договір на 2022-й. Адже на сьогодні це найважливіший локальний нормативно-правовий акт, що визначає умови праці, умови оплати праці та соціальні гарантії для кожного працівника на підприємстві.

Конференція пройшла за представництва адміністрації держлісгоспу та делегатів від профспілкових організацій підрозділів підприємства.   

До роботи конференції долучився заступник начальника  Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Євген Фролов.

Про підсумки роботи Сумського держлісгоспу за 2021 рік доповів директор Микола Сороколіт. Він зазначив, що завдяки згуртованій праці та високому професіоналізму працівників, підприємство протягом минулого року стабільно розвивалось.

Про те, як відпрацювали  2021 рік роменські лісівники доповів заступник директора Валентин Жерьобкін. 

Про роботу профспілки відзвітували Наталія Яременко та Світлана Проценко. 

Євген Фролов ознайомив присутніх зі станом справ у галузі та перспективами на поточний рік.

Проект коллективного договору на 2022 рік представив до обговорення головний економіст Сумського держлісгоспу Сергій Снігур. Він наголосив, що у договорі збережено усі позитивні напрацювання попередніх років. За підсумками обговорення роботу профспілкового комітету за 2021 рік визнали задовільною та уклали колективний договір на 2022 рік, умови якого повною мірою забезпечують високий рівень соціального захисту кожного члена трудового колективу та належні умови праці.