Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Сумському лісгоспі кожна зрубана ділянка заліснюється

Новини лісгоспів 18 Квітня 2018

Як тільки зійшов сніг у лісництвах Сумського лісгоспу закипіла робота по посадці лісових культур. Адже необхідно встигнути все зробити вчасно: підготувати грунт, висадити сіянці на зрубах та провести доповнення культур попередніх років, а ще посіяти розсадники, щоб виростити сіянці для посадки лісу у наступному році.


«Всього на весну нашим лісгоспом заплановано посадити 15,7 га лісових культур та провести доповнення на 15,0 га. Висаджуємо сосну, липу, клен, але найбільше – дуба звичайного. Ближче до узліссь вводимо екзотичні для нашого регіону породи: дугласію, ялицю, модрину» – коментує лісокультурну кампанію директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.

На даний час вже висадили лісові культури на площі 9га та провели доповнення на 15 га. Підготовку грунту частково зробили восени, а решту – безпосередньо перед посадкою. Всі зруби обліковуються і обов’язково заліснюються. На кожній ділянці контролюється якість проведення робіт, адже від цього залежить приживлюваність сіянців та стан майбутнього лісу.

За інформацією прес-служби ДП «Сумське ЛГ»