Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Свеському лісгоспі висадили до мільйона нових дерев

Новини лісгоспів 29 Квітня 2020

В лісогосподарському циклі немає легких періодів. Кожна пора року ставить перед лісівниками безліч завдань. Тож у лісівничих буднях справ завжди вистачає. Весна ж – це особливо відповідальний період, бо саме навесні лісівники дають життя новому лісу.

Цьогорічна весна виявилась непростою і у погодному, і у психологічному аспекті: життя без свіжого повітря і сонечка, земля без вологи, посадка лісу без громадськості, постійна боротьба з паліями лісу… Це ті речі, які, м’яко кажучи, «вибивають з колії». Та цей екзамен на професійну відповідність свеські лісівники здали на «відмінно». У лісгоспі пишаються зробленою роботою і своїми працівниками.

«Цієї весни у лісгоспі було створено 109 га нового лісу (при плані 83 га), та висаджено близько 1млн. сіянців головних лісоутворюючих порід: сосни та дуба звичайного, ялини та модрини європейської», – коментує весняну посадку лісу директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

У лісгоспі провели доповнення лісових культур на площі 95 га (при плані 77га). Заклали 2,7 га плантацій новорічних ялинок. Зробили підготовку грунту на площі 59 га, (при плані 33га). На 45 га провели пониження пеньків, тепер на цих площах догляд за створеними лісовими культурами можна проводити за допомогою сучасних мульче рів, які у господарстві є.

«Дуже шкодуємо, що з-за карантину посадка лісу пройшла без наших підшефних помічників з учнівських лісництв «Полісся» та «Крокус». Дякуємо нашим працівникам, які якісно і швидко впоралися з поставленими завданнями і спрацювали понад план. Б агато роботи зроблено, але попереду – не менше», – говорить директор підприємства.