Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Урочище «Образ» зустрічає відвідувачів

Новини лісгоспів 21 Червня 2018

Літня пора – час активного відпочинку і дорослих, і малечі. Приємно, що все більше людей приваблюють саме цікавинки рідного краю. Поміж інших – ландшафтний заказник місцевого значення урочище «Образ», що знаходиться в лісовому масиві Велико-Бобрицткого лісництва Краснопільського лісгоспу.

 

Здійснюючи подорож до джерела, групи паломників чи туристів заїжджають помилуватись різновидами екзотів у дендропарку Велико-Бобрицького лісництва, а потім – втамовують спрагу джерельною образівською водою, отримують душевну насолоду від спілкування з оточуючою природою та духовне піднесення від молитви у каплиці.

Приїжджих завжди радо зустрічають лісничий Велико-Ббрицького лісництва Ігор Козловський та настоятель Свято-Миколаївської каплиці протоієрей Роман Кулішов.

 

Ігор Миколайович проводить захоплюючу екскурсію у дендропарку лісництва та супроводжує відвідувачів до лісового масиву, де знаходиться джерело та каплиця. Двері каплиці завжди відчинені. Кожного дня отець Роман у зібранні народу Божого служить молебень небесному покровителю, кропить паломників святою водою та розповідає про історію чудодійного джерела.

 

У період активної роботи літніх оздоровчих таборів у лісництві побували численні екскурсії з різних куточків області.

 

Серед відвідувачів народний хор Гребенеківської сільської громади, паломники храму «Святителя Луки» із міста Суми, вчителі та учні 1-4 класів філії Краснопільської ЗОШ I-IIIступенів і багато інших.

 

За інформацією прес-служби «ДП Краснопільське лісове господарство»