Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Урок учнівського лісництва «Нескучанське» пройшов у класі під відкритим небом

Новини лісгоспів 7 Жовтня 2019

А  визнаєте, що таке ліс?  Дерева, кущі, трави  чи може щось інше? Ліс це особливий світ. У ньому кожна його частина особлива. Ліс живее і дихає, у ньому своя особлива атмосфера.

Поринати в його таємниці, насолоджуватися осінніми пахощами – неймовірне задоволення! Ліс нікого не залишає байдужим. У цьому на практиці переконались вихованці учнівського лісництва «Нескучанське», що діє на базі Тростянецького лісгоспу, відвідавши урок у класі під відкритим небом. Заняття провели помічник лісничого Нескучанського лісництва   Михайло Красніков та керівник учнівського лісництва, вчитель біології Катерина Солоха.

«Діти визначали роль лісу в підтримці біологічної рівноваги в природі та його господарське значення. Наприкінці уроку, в якості узагальнення, школярі працювали з наочним матеріалом і вдало виконали завдання, доповнюючи зображення лісу власними компонентами, продемонстрували результати своєї роботи і дали ґрунтовні пояснення», – коментує проведене заняття керівник учнівського лісництва Катерина Солоха.

Теоретична частина заняття продовжилась відвідуванням парку пам’ятки садово-паркового мистецтва «Тростянецький». Де відвідувачі ознайомились з історією створення парку, визначили видове різноманіттям порід які його утворюють.

На практиці екскурсії учні переконалися в тому, що ліс – це сукупність землі та рослинності, у якій домінують дерева й чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в у своєму розвитку тісно пов’язані, впливають як один на одного, так і на довкілля в цілому.

Ця зустріч із живою природою мала неабиякий вплив на учнів. Діти поверталися додому з радісним вогником в очах переконавшись, що ліс нікого не залишає байдужим. То ж основна мета заняття була досягнута!

Прес-служба ДП «Тростянецьке лісове господарство»