Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Велико-Бобрицьке лісництво – місце, де «зсередини» можна побачити світ природи, запрошує на гостини

Новини лісгоспів 30 Липня 2021

Не побачити відвідувачів у Великобобрицькому лісництві Краснопільського лісгоспу можна хіба що вночі. Багаточисельні групи школярів, студентів, фотографів, представників різних установ та організацій охоче приїздять у лісництво аби дізнатися щось нове.

Лісництво представляє собою цілий комплекс цікавинок: парк, де можна побачити більш ніж сто видів рослин, бесідка зі справжнім троном, лісова школа, котедж для комах, прозорі вулики, апібудинок, теплично парникове господарство, та ще й сови!

Та найцікавіше у лісництві, це спілкування з лісничим Ігорем Козловським, саме він і екскурсовод, і ідейний натхненник всіх цікавинок, і перший виконавець всіх своїх ідей.

Потім, зазвичай, шлях екскурсії пролягає до легендарного урочища «Образ», зі своєю історією, яка тягнеться вглиб віків. Книга відгуків показує, що тут були представники Польщі, Німеччини, Туреччини, Сірії, США…

Лише за останні пару місяців у лісництві побували представники навчально-виховних комплексів з міста Суми, Верхньої Сироватки, Краснопілля, Чернечини, Гребенеківки, Самотоївки, Боромлі, Хотіні, Кіндратівки…перелік великий, всіх і не згадаєш.

Саме тут можна «зсередини» побачити світ природи, дізнатися щось нове про дерева, торкнутися рослини та навчитися живцюванню, відкрити дивний світ трудівниць бджіл, та… боятися поворухнутись, коли тобі на плече сяде справжня сова.Приїздіть і Ви – не пошкодуєте!