Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Відтворимо ліси разом!

Новини лісгоспів 22 Березня 2018

15-16 березня 2018 року заступниця директора з виховної роботи Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Анна Крепочина та вчителька біології, керівниця гуртка «Лісівники-дедрологи» учнівського лісництва «Совенятко» Оксана Литвин взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Відтворимо ліси разом».

Тема конференції: «Науково-педагогічні та лісогосподарські основи організації діяльності учнівських лісництв». в м. Києві до Міжнародного дня Лісу.

Конференція відбулася за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Національного Університету біоресурсів і природокористування України, Навчально-наукового інституту лісівництва та садово-паркового – господарства за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України.

Програмою Конференції була передбачена робота виставки «Лісовідтворення. Пошуки молоді», під час якої, наші педагогіні представили роботу та досягнення учнівського лісництва «Совенятко».
Конференція працювала у форматі пленарного засідання та дискусійних майданчиків.

16 березня учасники конференції працювали на базі Навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства НУБіП України.
Цікавою та пізнавальною була екскурсія до ботанічного саду НУБіП України. Витоки ботанічного саду сягають ще 1928 року. Закладений тоді дендрологічний сад, на сьогодні став навчально-практичною лабораторією для вивчення дендрології, лісової селекції, ботаніки та має загальнодержавне значення.

Адміністрація школи виносить щиру подяку ДП «Роменський лісгосп» (директору Олегу Салову) за сприяння участі педагогів школи, які працюють з вихованцями учнівського лісництва «Совенятко» у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Відтворимо ліси разом».

Вікторія Зеленська

Директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ст. №11