Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Вихована Роменського «Совенятка» здобула визнання у Всеукраїнському конкурсі

Новини лісгоспів 8 Травня 2019

Вихованка Роменського учнівського лісництва «Совенятко» Катерина Юрченко стала володаркою ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України за 2019 рік.

«Це третій, фінальний етап Всеукраїнського конкурсу. Він проходив 2-6 травня в м. Києві. Наші вихованці постійні його учасники», – коментує керівник учнівського лісництва, директор Роменської ЗОШ № 11 Вікторія Зеленська.

На конкурс Катерина презентувала свою роботу з теми «Вирощування сіянців лісових культур із закритою кореневою системою як один із засобів збереження, відновлення та сприяння сталому управлінню лісами». Працювала вона над роботою протягом трьох років під керівництвом вчителя біології, керівниці секції Малої Академії Наук (МАН) Оксани Литвин.

«Катя є вихованкою учнівського лісництва «Совенятко» та є слухачкою Роменської Малої Академії Наук. Саме навчання в МАН сприяло науковому обґрунтуванню проблеми, зазначеної у науково-дослідницькій роботі, а робота в учнівському лісництві – практичному впровадженню досліду.
Катерина захищала свою роботу на відділенні «Екології та аграрних наук» в секції «ЛІСОЗНАВСТВО», – говорить Вікторія Зеленська.

ВІТАЄМО Катерину з визнанням та ДЯКУЄМО педагогам за підготовку конкурсантки! Пишаємось ВАМИ, ТАК ТРИМАТИ!

За інформацією прес-служби ДП «Роменське ЛГ»