Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Вихованці Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю долучилися до посадки лісу

Загальні новини 8 Квітня 2019

Вихованці екоголого-натуралістичного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю долучилися до посадки лісу.

Трудовий десант працював на базі Лебединського лісгоспу у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Команда юних лісівників була представлена вихованцями учнівських лісництв з кількох навчальних закладів Лебединського та Липоводолинського районів.

«В акції взяли участь школярі з шістьох шкільних лісництв: Межиріцького, Рябушанського, Велико-Висторопського, Будильського, Ворожбянського та Мало-Бобрицького. Також до них долучилися учні Вищого професійно-технічного училища лісового господарства», – говорить головний лісничий Лебединського лісгоспу Анатолій Москаленко.

Щоб день проведення Акції мав незабутні враження, трудовій частині заходу передував творча складова. На заході шкільні лісництва презентували свою діяльність та демонстрували теоретичні знання у цікавому лісовому квесті.

Переможців цієї інтелектуальної гри лебединські лісівники відзначили подарунками.

Продовжився захід виїздом на місце посадки лісу. Пройшовши майстер-клас досвідчених фахівців по роботі з мечем Колесова, взялися до справи. Й за кілька годин роботи залишили Лебединському лісгоспу 2 га молодого соснового лісу.

Наостанок, ласували смачною половою кашею та смакували солодощами.

За інформацією прес-служби ДП «Лебединське ЛГ»