Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках» у Кролевецькому лісомисливському господарстві

Новини лісгоспів 20 Квітня 2017

Цього року акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» у Кролевецькому лісомисливському господарстві проходила за активної участі громадськості.

Окрім традиційної допомоги загальноосвітніх закладів до посадки лісу долучилася і місцева влада. Допомогти лісгоспу у цій важливій справі зголосився колектив Кролевецької районної державної адміністрації.

Щоб правильно висаджувати дерева, спершу пройшли інструктаж «на робочому місці», і лише потім взялися до справи. Висаджували сосни. За кілька годин наполегливої праці встигли висадити до 12 тисяч сіянців сосни звичайної на площі 2 га.

А підростаюче покоління – учні Грузчанської загальноосвітньої школи – надали допомогу у посадці лісу Грузчанському лісництву лісгоспу, висадивши до 4 тис. сіянців сосни звичайної на площі у 0,5 га.

Учасники заходу лишились задоволені результатами виконаної роботи, пообіцявши в майбутньому долучатись і до інших лісівничих заходів. Організатори ж заходу, які ретельно слідкували за процесом посадки, запевнили, що якість посадки проведена на відмінно. Тож цей ліс обов’язково ростиме!

За матеріалами прес-служби ДП «Кролевецьке ЛМГ»