Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Вихованці учнівського лісництва «Паросток» долучились до смартмобу «Парасолька для планети»

Новини лісгоспів 29 Вересня 2022

Плюс тридцять! Саме стільки деревець додалося днями біля центральної садиби Сумського держлісгоспу. Разом з наставниками та лісівниками їх висадили вихованці учнівського лісництва «Паросток» у рамках смартмобу «Парасолька для планети»!

Висаджували гіркокаштан та дуб звичайний, виплеканий у розсадниках лісгоспу, у рамках відзначення у Сумській міській територіальній громаді Днів Сталої енергії.

«Дерева – це  «зелені легені»  нашої  планети. Тому, посадивши дерево, кожен може зробити свій внесок у справу збереження природи. Сьогодні ми висадили 30 дерев, а це значить, що на Землі додалось ще 30 дерев, які принесуть користь усім людям», – радіють зробленій добрій справі юні природолюби.

Довідково.
Проведення смартмобу «Парасолька для планети» організував  Департамент фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради. Долучитись до нього міг кожен бажаючий. Для участі у ньому необхідно було обрати місцину, яка потребує озеленення, висадити дерево чи дерева, зробити фото та викласти у соціальних мережах із тегом Energozberezhennia Sumy, а також надіслати світлину на електронну адресу: ecologia@smr.gov.ua.

Найкращі, на думку організаторів смартмобу, світлини обіцяють надіслати партнерам з Європейського Союзу, які допомагають робити місто кращим.

Бажаємо нашим юним помічникам – вихованцям учнівського лісництва «Паросток» – світового визнання та подвійного задоволення від зробленої справи!