Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

«Їдальні» для пташок – юні тростянецькі природолюби змагалися у креативності

Новини лісгоспів 13 Грудня 2022

Конкурс на кращу годівничку для вихованців учнівського лісництва «Нескучанське», що діє на базі Тростянецького держлісгоспу, традиційний. Кожного року школярі виготовляють пташині «їдальні», змагаючись у креативності.

Цьогоріч таку традицію увагою не оминули, адже, за словами Катерини Солохи – керівника учнівського лісництва, вчителя Тростянецької школи І-ІІ ступенів № 2 – у такий спосіб наставники залучають підростаюче покоління до природоохоронної діяльності, а це, у свою чергу, формує у дітей дбайливе ставлення до природи та усвідомлення її значимості у житті людини.

«Потрібно формувати екологічну свідомість школярів. Найбільш  ефективно це можна зробити, якщо зацікавити учнів живою природою, яка їх оточує. В учнівському лісництві школярі мають можливість самі вирощувати саджанці дерев, доглядати їх, вивчати особливості будови, способи розмноження рослин. Різноманітні ж конкурси вони сприймають з особливим запалом. Тому, учасників у таких заходах, як завжди, не бракує. Тільки нам, дорослим, завжди важко визначити переможців, адже всі роботи наповнені дитячим теплом і зроблені з любов’ю», – говорить Катерина Солоха.

Як і у попередні роки, представлені на конкурсі годівнички вражали оригінальністю. Поряд з ними можна було побачити і смаколики, які діти підготували для пташок. Всі охочі могли перейняти у юних фахівців досвід з виготовлення оригінального корму для пташок, бо тут же і проводився тематичний майстер-клас.

За підсумками конкурсу журі визнало найкращі пташині «їдальні», які були урочисто вивішені на шкільному подвір’ї.

Завершився захід підбиттям підсумків, де у святковій атмосфері всім його учасникам були вручені солодкі призи.