Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

За рік Охтирський лісгосп реалізував продукції на 136 млн гривень

Новини лісгоспів 27 Січня 2022

Днями у ході перевірки виконання делегованих повноважень Охтирською районною державної адміністрацією комісія посадовців побувала у Державному підприємстві «Охтирське лісове господарство».

Директор держлісгоспу Юрій РИМАР розповів, що за підсумками минулого року підприємством заготовлено понад 59 тис. м куб деревини.

ДП «Охтирський лісгосп» має власний цех із переробки деревини. Вироблена продукція реалізується підприємствам Сумщини, інших регіонів України, а також експортується. Вартість реалізованої продукції за підсумками минулого року досягла майже 136 млн грн. При цьому підприємство самостійно забезпечує власні потреби в теплопостачанні для обігріву виробничих приміщень та сушарок за рахунок відходів деревообробки.

«На підприємстві працює 236 осіб, які отримують заробітну плату, що в половину перевищує цей показник по області. У 2021 році було сплачено податків до бюджетів всіх рівнів на суму понад 60 млн грн. Залучено капітальних інвестицій в розвиток підприємства – 8,7 млн грн», − додав директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації Олександр МАСЛАК.