Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

«Збережемо нашу чудову природу майбутнім поколінням»

Загальні новини 10 Травня 2017

Це гасло, під яким молодь Охтирщини бореться за чистоту навколишнього середовища. На цю працю спонукав представників молодіжної громадськості Охтирський лісгосп Сумського ОУЛМГ.

На заклик лісівників, на боротьбу з сміттям у лісі зголосилися учні Охтирських загальноосвітніх шкіл № 5, № 9 та групи № 1-3 ДНЗ «Охтирський центр ПТО». Діти прибирали сміття в лісових насадженнях, побутові відходи складали у пакети та вивозили на центральне сміттєзвалище м. Охтирки.

«Така молодіжна акція була організована для забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах. За допомогою молоді в лісових насадженнях було ліквідовано 26 несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибрано 185 га лісових масивів. Проведено чищення від сміття берегів річок та водойм протяжністю 6 км. Розчищено та упорядковано 2 джерела, які знаходяться на території лісгоспу, упорядковано 12 км лісового фонду у 50-ти метрових смугах вздовж автомобільних доріг», – прокоментував хід заходів директор Охтирського лісгоспу Юрій Римар.

«Поряд з цим, школярі були активними учасниками акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». З їх допомогою було проведено озеленення території лісництв лісгоспу та центральної садиби декоративними саджанцями. Школярі висадили 1000 шт. дерев ялини, ялиці, ялівців, берези, катальпи, верби та інші, а також 400 шт. чагарників. Загальна чисельність учасників акції склала 220 чоловік», – продовжив Юрій Володимирович.

У завершенні практичних заходів, молодь Охтирщини звернулась до громадськості:

«Дуже стає болісно на душі, коли бачиш сміття та побутові відходи в лісі, яке вивозить туди населення міста та району. Дуже хочеться подивитись у вічі такій людині, прикро, що вона не одна, а їх сотні …. та запитати: «Що ти робиш?», «Чому ти любиш тільки своє подвір’я та нехтуєш природою, її чудовою красою, яку нам дав Бог?!» Велика вдячність лісовій охороні за її титанічну працю по очищенню лісових насаджень від різного бруду.Не залишаймося байдужими! Потурбуємося всі разом, щоб наше місто, наші села та наш район, наші ліси були чистими і охайними. Збережемо нашу чудову природу майбутнім поколінням!»

Хотілося б, щоб ці щирі дитячі слова були почуті і ліси Охтирщини дихали чистими, звільненими від бруду легенями, та радували чистотою і затишком всіх, хто шукає відпочинку в їх зелених шатах!

За матеріалами прес-служби ДП «Охтирське ЛГ»