Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Звітують профспілки: у лісгоспах Сумського ОУЛМГ затверджують колективні трудові договори на 2021 рік

Загальні новини 27 Січня 2021

Одним з найважливіших документів, який регулює виробничі, трудові відносини між трудовим колективом та адміністрацією, є колективний договір. Його норми, положення та гарантії позитивно впливають на розвиток виробництва, забезпечують належні соціально-економічні та побутові потреби працюючих. Тому колдоговірна кампанія у Тростянецькому лісгоспі – це важливий етап у житті трудового колективу.

Традиційно на початку кожного року на підприємстві проводиться активна робота по підбиттю підсумків виконання колективного договору за попередній календарний рік і його укладанню на новий термін.

Вчора, 26 січня, у лісгоспі відбулась профспілкова конференція по обговоренню та схваленню колективного договору на 2021 рік. Вона пройшла за участі голови Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Михайла Шпаковича.

У зв’язку з поширення коронавірусної інфекції COVID-19 кількість делегатів була обмежена.

Розпочинаючи збори, директор лісгоспу Зубко Віктор Іванович зазначив: «Підбиваючи підсумки роботи підприємства, хотілось би зауважити, що результат нашої праці – це внесок кожного працівника в загальну справу. То ж, хочу висловити щиру подяку всім працівникам лісгоспу, які своєю працею забезпечують сталий розвиток підприємства, виконання виробничих планів, а відтак наповнення бюджетів територіальних громад та бюджету району, області, країни».

В своєму виступі Михайло Шпакович схвально оцінив роботу лісгоспу у 2020 році та торкнувся питань реформування у лісовій галузі.

Голова профкому лісгоспу Наталія Плужнік відзвітувала про роботу профспілки у 2020 році. Для оцінки роботи профспілкового комітету у звітному періоді, було заслухано доповіді делегатів від підрозділів. У процесі обговорення прийняли одноголосне рішення про «задовільну» оцінку роботи профспілки підприємства.

Після активного обговорення, колективний договір на 2021 рік зборами трудового коллективу було схвалено.

Вчора, 26 січня, профспілкові конференції також відбулись у Роменському та Охтирському лісгоспах. У їх роботі взяли участь відповідно перший заступник начальника Сумського ОУЛМГ Віталій Ігнатченко та заступник начальника Євген Фролов.

 

 

Профспілкова конференція у Роменському лісгоспі

 

Профспілкова конференція у Охтирському лісгоспі